Monday , 19 March 2018

Publikohen fotot e vëllait të Linda Morinës i cili vdiq sot në aksidentNë mëngjesin e ditës së sotme ka ndodhur një aksident me fatalitet te Parku i Biznesit në Drenas.

Viktima e këtij aksidenti është Xhavit Morina, i njohur si vëllai i këngëtares Linda Morina. Lajmin për këtë e ka konfirmuar vetë Linda Morina…“Në mëngjesin e ditës së sotme, në një aksident ka vdekur vëllai Xhaviti”, tha Linda për Express, derisa nuk mundi t’i ndalte lotët.

Rikujtojmë se Morina veturën me të cilën bëri aksident e kishte blerë vetëm disa ditë më parë.Për më shumë shikoni fotografitë…Ja Video e tmershme, klikoni videon e reklames dhe shikoeni: