Saturday , 17 March 2018

“Prapanica ime është beqare që prej…”, fjalët e motrës së këngëtares shqiptare habisin fansat


Ajo është ndoshta një nga femrat shqiptare më të bukura dhe seksi, dhe kohët e fundit ka marrë mjaft vëmendje falë formave të saj trupore.
Po flasim për motrën e vogël të këngëtares Afërdita Dreshaj, e cila tashmë ka krijuar fansat e saj në rrjetet sociale. Por duket se një postim në Twitter i ka “prishur” punë dhe është detyruar ta fshijë vetëm pak minuta pas publikimit…KLIKO REKLAMEN ME POSHTE QE TE SHFAQET VIDEO E PLOTE: