Tuesday , 24 April 2018

Plas rrjeti i publikoet video duke u palluar Gjyste Vulaj me burrin e saj, ja kush e publikoi (FOTO/VIDEO)

Plas rrjeti i publikoet video duke u palluar Gjyste Vulaj me burrin e saj, ja kush e publikoi….Kengetarja Gjyste Vulaj eshte gjithome ne qender te vemenjdes ne mediat shqiptare pershkak te bukuris dhe skenave te saj provokuese. Nje video qe eshte publikuar para disa oresh ka bere buje te madhe, aty shihet Gjystee Vulaj ne shtrat duke bere mardhenie me burrin e saj ja dhe kjo video qe tronditi rrjetet sociale, shtypni posht reklamen dhe menjeher ju hapet kjo video bombastike: