Monday , 23 April 2018

VIDEO/ Trajneri i fitnesit s’mund të durojë provokimet e saj, ja çfarë ndodh… shiko pamjet

VIDEO/ Trajneri i fitnesit s’mund të durojë provokimet e saj, ja çfarë ndodh…VIDEO/ Trajneri i fitnesit s’mund të durojë provokimet e saj, ja çfarë ndodh… Ky trajner fitnesi po bënte një seancë stërvitore me një vajzë shumë të re në moshë, por ajo ishte veshur në një mënyrë paksa ekstravagante. …

Artikulli i plotë »

“Kërkoje qe t’ma bëjnë hallall, se ndoshta najë here ju kum mërzite” janë fjalët e Shyherete Behlulit mes lotësh (VIDEO)

Këngëtaren Shyhrete Behluli, gjithmonë e shohim të buzqeshur dhe me një disponim të mirë. Por ajo në një emision ku ishte mysafire nuk ka mundur t’i mbajë lotët pasi ka lëxuar një letër, transmeton Magazina. Në promon e emisionit “Lemza” , Shyhrete Behluli ka rrëfyer histori të padëgjuara më parë …

Artikulli i plotë »