Monday , 23 April 2018

Përplasje e Madhe: Agron Llakaj e quajti banal Gjyqin e Eni Çobanit, juristja çmendet dhe e bën për “ujë të ftohtë” (Video)

Deklarata e Agron Llakaj në emisionin radiofonik “Chaud Patate” është ndër më të komentuarat ditën e sotme pasi aktori i humorit shpërtheu ndaj Eni Çobanit duke e quajtur Gjyqin e saj si pjesën më banale të emisionit “E diela shqiptare”. Nëqoftëse ka një pjesë banale te Ardit Gjebrea është pikërisht …

Artikulli i plotë »

E bëra vetëm një herë me Edin: “Ishim të pirë” (Video)

Ish-Kryeministri Berisha e shpërndau dje foton në Facebook dhe lëshoi thumbin mbi të: “Çaste lumturie! Drejtoresha e re e Hipotekës në Vlorë e ka merituar plotësisht besimin e Ramës”.Vetë Drejtoresha Tozaj, në një komunikim telefonik për gazetën “Panorama” tregoi rrethanat kur është realizuar fotoja.“Kemi qenë në një drekë me rastin …

Artikulli i plotë »

Po bënte mardhenie me të dashurin e saj, por nuk e dinte se burri po e shikonte LIVE në televizion (Video,+18)

Emisioni i famshëm dhe shumë i shikuar në Rusi “Të kapur në mashtrim” merret me zbulimin e atyre që tradhtojnë bashkëshortët/bashkëshortet. Në emision lajmërohen ata që dyshojnë se partneri i tyre është duke i tradhtuar, por se një gjë të tillë nuk mund ta dëshmojnë, transmeton Telegrafi. nje burr u …

Artikulli i plotë »