Monday , 23 April 2018

Skandal tek “E Diela Shqipetare”, Tenton ta godas me karrike Ardit Gjebrean, ja cfarë ndodhi (VIDEO)

Skandal tek “E Diela Shqipetare”, Tenton ta godas me karrike Ardit Gjebrea, ja cfarë ndodhi….Nje skandal ka ndodhur tek e Diela Shqipetare ku nje mysafire, ka tentuar ta lendoj Ardit Gjebrean. Ai eshte nervozuar tejmase me protagonistin tjeter qe ka pasur para vete dhe ne ate moment ka nderhyr Arditi …

Artikulli i plotë »

Kosova e Shqipëria bashkohen, me ndihmën e Turqisë, Evropa shtrig përsëri ju tradhtoi o vëllezër SHQIPTAR.

Profesori i lëndës për punë të jashtme në Universitetin e Bardit, në një koment për “Wall Street Journal” ka shkruar për gjendjen në Ballkan. Ai ka thënë se situata në vendet e Ballkanit mund të kthehet në një problem serioz për Bashkimin Evropian.Në një takim të mbyllur kohëve të fundit, …

Artikulli i plotë »

Milaim Zeka ‘dridhë’ Politikanët, publikon emrat e personave rreth Gjykatës Speciale

Deputeti i Nismës Socialdemokrate, Milaim Zeka ka treguar se kush janë iniciatorët për shfuqizimin e Gjykatës Speciale.Zeka në “Debat D” në RTV Dukagjini ka thënë se iniciatorë të kësaj sipas tij janë kryeministri Ramush Haradinaj, presidenti Hashim Thaçi dhe kryeparlamentari Kadri Veseli. “Vetë tentimi ka qenë një budallallëk, sepse së …

Artikulli i plotë »

“Bërtasin si kafshë kur bëjnë …..”, ja treshja që lë pa gjumë një lagje të tërë në Tiranë..(VIDEO)

“Bërtasin si kafshë kur bëjnë seks”, ja treshja që lë pa gjumë një lagje të tërë ne Tirane / Një çift është paditur për shkak të zhurmës që bën gjatë kohës që kryejnë marrëdhënie seksuale nga komshinjtë e tyre. Ata gjithashtu kanë kërkuar që çifti të largohet nga lagja sepse …

Artikulli i plotë »