Monday , 23 April 2018

Ndodhi edhe kjo gje… Ajo shkonte cdo dite në JOGA, por i dashuri i saj nuk iu beson syve cfarë sheh.. / Pamje

Je djale ka menduar që të testojë të dashurin e saj, duke futur një “rival” për ta provokuar. Ajo është lidhur me një grup djemsh që kapin mashtruesit ose e thënë ndryshe tradhtarët. Layla vendosi ta vendosë të dashuren e tij në provë me një burre zezak…per te par videon …

Artikulli i plotë »

Ahmeti vret vajzën e tij 17 vjeçare, tronditë lagjën – Ja arsyeja / Pamje

Ahmeti vret vajzën e tij 17 vjeçare, tronditë lagjën – Ja arsyeja (Video)Iftikhar Ahmedi ka vrarë vajzën e tij Shafilea 17-vjeçare, për shkak se ajo nuk pranonte kulturën palestineze. Por falë gjuhës së trupit krimi zbulohet gjatë një interviste televizive.Prindërit e 17-vjeçares i kanë thënë policisë se vajza e tyre …

Artikulli i plotë »

Erdogan: Dua ti shoh shqiptarët të bashkuar, dhuratë dy avionë për ushtrinë shqiptare!

Në një intervistë për ArnavudAgencyExpress, kryetari i shtetit të Turqisë ka shprehur hapur mendimin e tij dhe simpatinë ndaj Shqiptarëve, duke thënë se Shqiptarër fillimisht duhet ti bashkojnë trojet pastaj të bëhen pjesë e Bashkimit Europian.Ai mes tjerash kishte theksuar se shqiptarët dhe boshnjakët janë aleatët e Turqisë dhe se …

Artikulli i plotë »