Monday , 23 April 2018

E Pabesueshme: Rrëfen Gruaja nga Kukësi, Pas 4 vitesh martesë, burri mbrëmë më kërkoi të bëja diçka që nuk mund ta….

Një grua në prag divorci, e ka ndarë dhimbjen dhe tronditjen në një letër prekëse. Kjo është historia e rrëfyer. “Mirëmbrëma të gjithëve! Pas 4 vitesh martesë burri më tha mbrëmë se dëshiron të ndahet me mua. E pranoj, që kemi pasur disa probleme dhe keqkuptime gjatë këtyre viteve, por …

Artikulli i plotë »

Shokohet bota: Angelina Jolie në prag të vdekjes, ka vetëm 34 kilogram (Video Exluzive)

Problemi me humbjen e shpejtë të peshës për Angelina Jolien është shndërruar sërish në top temë për publikun, shkruan portali Cudira.net.Më parë aktorja ka vuajtur edhe nga anoreksia nevrike pasi vdekjes së nënës së saj për shkak të kancerit të gjirit, e atëherë aktorja peshoi 36 kilogramë. Tani pesha e …

Artikulli i plotë »

E fundit dit zie per boten,vritet Erdogani… (Video)

Regjisori turk Ali Avci është arrestuar pas shfaqjes së trailerit te filmit “Zgjimi”,film ky i cili rindërton grushtin e dështuar të shtetit në Turqi. Ngjarjet e këtij filmi rrëfejnë se si do kishte shkuar situata nëse grushti i shteti do kishte rezultuar i suksesshëm.Skena finale shfaqet në fund të trilerit,ku …

Artikulli i plotë »

Befason MEDA: U ndava nga ish e fejuara, sepse e kuptova që ajo është duke më tradhtuar edhe atë me shokun më të….

Këngëtari Meda përpiqet ta ruaj një stil elegant, burrëror dhe të mos dal shumë nga vetja. Këngët e tij kryesisht kanë të bëjnë me dashurinë, vuajtjen, lotët. Ndërda Edhe gruaja e këngëtarit, Lulja, zakonisht është elegante dhe serioze në paraqitjen e jashtme. Në një intervistë këngëtari Meda ka folur për …

Artikulli i plotë »

Ishte një Fantazmë e vërtetë që kalonte në Rrugë ..? – Shikoni videon..!!

A keni përjetuar ndonjëherë ndonjë prani paranormale kudo? Asnjehere? Pastaj kjo video e shtënë në National Highway 10 do të dërgojë dridhura poshtë shtyllës kurrizore. Në videon e ngarkuar nga Ghost World TV, një shifër e ngjashme me shifrën shihet duke kaluar rrugën midis lëvizjes së trafikut.Një aparat u instalua …

Artikulli i plotë »

Godet Taip Erdogan, Ja çka ju thotë serbëve për Shqiptarët (Video)

Në një intervistë për ArnavudAgencyExpress, kryetari i shtetit të Turqisë ka shprehur hapur mendimin e tij dhe simpatinë ndaj Shqiptarëve, duke thënë se Shqiptarër fillimisht duhet ti bashkojnë trojet pastaj të bëhen pjesë e Bashkimit Europian.Ai mes tjerash kishte theksuar se shqiptarët dhe boshnjakët janë aleatët e Turqisë dhe se …

Artikulli i plotë »