Friday , 23 March 2018

Enca përfundon në faqen porno me videon e pazakontë. Cfare po ndodhe me kengetaren? (VIDEO)

Këngëtarja poston shpesh foto dhe video seksi në profilin e saj në Instagram duke ekspozuar pjesë të ndryshme të trupit. Duke qenë natyrë mendjehapur asaj asnjëherë nuk i kanë bërë përshtypje komentet qoftë këto negative për ato që publikon. Krahas fansave këngëtarja me sa duket paska edhe persona të cilët …

Artikulli i plotë »

Enca përfundon në faqen porno me videon e pazakontë. Cfare po ndodhe me kengetaren? (VIDEO)

Këngëtarja poston shpesh foto dhe video seksi në profilin e saj në Instagram duke ekspozuar pjesë të ndryshme të trupit. Duke qenë natyrë mendjehapur asaj asnjëherë nuk i kanë bërë përshtypje komentet qoftë këto negative për ato që publikon. Krahas fansave këngëtarja me sa duket paska edhe persona të cilët …

Artikulli i plotë »

E pyesin sa kohë mund të rrish pa seks? Pergjigja e Anxhela Peristerit do ju heq trurin, shikoeni cfarë thotë

Anxhela Peristeri është fituesja e “Kënga Magjike” në edicionin e 19-të të saj.E sigurisht, e gjithë vëmendja këtë javë është tek ajo. Këngëtarja ka qenë e ftuar në emisionin “Prive” ku nuk kanë munguar gjithashtu edhe pyetjet provokuese. Një ndër ta ka qenë edhe pyetja se sa kohë mund të …

Artikulli i plotë »

Tronditet Bota: “Feto antentat Erdoganit?”, dështon sigurimi i tij, Erdogan përjeton tmerrin (Video)

Tronditet Bota: “Feto antentat Erdoganit?”, dështon sigurimi i tij, Erdogan përjeton tmerrin….Kur ndodhi puçi në turqi ishte tronditur e gjithë bota nga ajo ngjarje tronditëse. Dhe sot Erdogan derisa ka qenë në një konferencë, dikush është ngjitur në skenë dhe Presidenti turk është frikësuar për vdekje duke mendur se po …

Artikulli i plotë »

Ska më pritje për vizë të Gjermanisë, tani të gjithë shqiptarët mund të punojnë atje, ja detajet

Ska më pritje për vizë të Gjermanisë, tani të gjithë shqiptarët mund të punojnë atje, ja detajet….Në Gjermani numri i vizave të punës për shqiptarë, nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, boshnjakë dhe të tjerë nga Ballkani është rritur me 70% në tetë muajt e parë 2017. “Die Welt” i ka kushtuar …

Artikulli i plotë »