Monday , 23 April 2018

Tronditet Estrada Shqiptare: Miloti Ish I Dashuri I Genta Ismajlit, Me Deklaratën E Tij I La Të Gjithë Me Gojë Hapur, “E Zura Gentën Duke Më Tradhtuar Me…

Tronditet Estrada Shqiptare: Miloti Ish I Dashuri I Genta Ismajlit, Me Deklaratën E Tij I La Të Gjithë Me Gojë Hapur, “E Zura Gentën Duke Më Tradhtuar Me… Nga kjo deklarate është tronditur e gjithë estrada shqiptare ku Miloti ish i dashuri i këngëtares Genta Ismajli ka rrëfyer ngjarjen qe …

Artikulli i plotë »

Lajmi Fundit: Sapo ndodhi, vritet i forti i Prishtinës me 10 plumba në kokë (Kujdes Pamjet)

Lajmi Fundit: Sapo ndodhi, vritet i forti i Prishtinës me 10 plumba në kokë.Është vrarë N.R. themeluesi i një prej karteleve më të dhunshme të drogës në Prishtine. Trupi i N.R. është gjetur së bashku me trupat e tre të tjerëve në një banese transmeton aktualitete. Mjeko-ligjorët bëjnë të ditur …

Artikulli i plotë »

Shikoni si Naim Abazi tenton ta puthë Këngëtaren e njohur, Ja reagimi saj (Pamje)

Bashkëshorti i Mihrije Brahas, Naim Abazi, dhe këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj janë të ftuar në emisionin “n’Kosove Show”, ndërsa në promon e emisionit, i cili do të transmetohet për festat e fundvitit, këngëtari duket se nuk iu ka rezistuar dot formave bombastike të Gjystes. Në videon më poshtë këngëtari …

Artikulli i plotë »

Angela Merkel “godet” Shqiptarët, Ose me ne ose me Turqit përndryshe…(Video)

Merkel ka një porosi shumë të rëndësishme për shqiptarët! Deklarata e saj duhet kuptuar drejtë nga shqiptarët nëse e duan integrimin në BE, ose, nëse jo, atëher më afër e kanë Turqin! Ja deklarata e Kancelares Merkel për shqiptarët e përkthyer nga “specialistët” e GESH-it në gjuhën e popullit: “Shqiptarët …

Artikulli i plotë »

“As në varr nuk do e kesh tënden, pse e vrave?”, postimi prekës për vrasjen e Arielës nga Aldo

Vrasja e 21-vjeçares, studente e Drejtësisë, një ditë më parë në Tiranë nga 23-vjeçari të cilit i kishte refuzuar lidhjen, ka tronditur opinion publik.Të shumta kanë qenë reagimet për Arielën, ndërsa një prej tyre ka qenë edhe ai i psikologia Jeta Toçila, ishte shokues rasti qe ndodhi dhe i gjith …

Artikulli i plotë »