Monday , 23 April 2018

Zbulohen dëshmi tronditëse: Millosheviq është gjallë, Ja ku po qëndron ai..(Video)

Dyshimi se diaktorit Milosheviq pas “vdekjes” ende është gjallë dita ditës shtohen. Sidomos pas asaj se në trupin e tij u gjet një drogë që shkakton një gjendje hutimi të përgjithshëm, e cila i kishte shkaktuar “vdekjen e përkohshme”.:Dalin dëshmi tronditëse: Millosheviq është gjallë dhe po qëndron në Rusi:Ja dhe …

Artikulli i plotë »

“Hallakatet” Aleksandar Vuçiq, ja se çka bëri sapo Thaçi e dha live lajmin për… (Video)

Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, deklaroi të mërkurën se është shumë i kënaqur me reagimin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe sekretarit të përgjithshëm të NATO-s Jens Stoltenberg lidhur me çështjen e formimit të ushtrisë së Kosovës.Ai theksoi se zyrtarët amerikanë e kanë bindur se janë kundër zhvillimeve të …

Artikulli i plotë »

Dalin detaje të reja rreth gjendjes së Aldisonit, flet mjeku përgjegjës,ai ka ndrruar…/ VIDEO E MJEKUT KRYESOR

Dalin detaje te reja rreth gjendjes se Aldonisit,flet mjeku pergjegjes Ngjarja e djeshme ne mes te Tiranes,afer qendres spitalore Nen Tereza ka qene ne krye te lajmeve te hidhura qe tronditi kreqytetin. Studentja nga Berati qe studionte juridik u vra nga personi qe thoshte se donte me shume 23-vjecari Aldison …

Artikulli i plotë »

Këta janë aeroplanët që Turqia do t’ia japë Kosovës, Erdogan po armatos Kosovën përmes Edi Ramës (Video)

Pas lajmeve të bujshme ditëve të fundit, në të cilat “paralajmëronin një luftë në Kosovë” mediat serbe sot kanë dalë edhe me një “goditje” tjetër. Kësaj radhe, ata në artikujt e tyre, kanë përfshirë edhe rolin e Turqisë, në “mbështetjen e konfliktit” mes Kosoves dhe Serbise:Këta janë aeroplanët që Turqia …

Artikulli i plotë »

2.700 shqiptarë nga Zvicra të gatshëm për Kosovë, të veshin uniformën në front përballë Serbisë

Kërcënimet e Serbisë ndaj Kosovë kanë bërë që edhe diaspora shqiptare të mobilizohet në shërbim të atdheut. Ata me mjaft shqetësim po i ndjekin zhvillimet e fundit në vendlindje, meqë familjet e tyre jetojnë atje. Agjencia së lajmeve “Presheva Jonë” ka mësuar nga burimet e saj se ky numri i …

Artikulli i plotë »