Monday , 23 April 2018

Një njeri thërret në një fushë të hapur, por vetëm Shikoni se kush vjen në Drejtimin e tij. Kjo është kaq Fantastike..(VIDEO)

Një njeri thërret në një fushë të hapur, por vetëm Shikoni se kush vjen në Drejtimin e tij.Një njeri thërret në një fushë të hapur, por vetëm Shikoni se kush vjen në Drejtimin Ne videon e meposhtme mund te shiheni se si ky njeri kur therret cfare shfaqet per me …

Artikulli i plotë »

Nuk Do Ta Besoni Çka Thotë Deputetja Simpatike E Kosovës Për Hashim Thaçin..(Video)

Nuk Do Ta Besoni Çka Thotë Deputetja Simpatike E Kosovës Për Hashim Thaçin..(Video) Nuk do ta besoni çka thotë Deputetja Simpatike e Kosovës për Hashim Thaçin..Kur është pyetur për Isa Mustafën dhe Hashim Thaçin, Duda Balje ka zgjedhur Hashimin.E për këtë zgjedhje, Duda e ka argumentuar me fjalët e saj …

Artikulli i plotë »

Në çfarë moshe e kanë humbur virgjërinë vajzat shqiptare? Përgjigjet do ju lënë pa fjalë (Video)

Lirgjëria mbetet një temë mjaft e diskutueshme në shoqëri dhe në vendin tonë konsiderohet ende si një temë tabu.Mirëpo, duket se vende të tjera, e kanë tejkaluar këtë problem.Rasti më konkret në Amerikë, ku duket se vajzat apo djemtë nuk e kanë fare problem të tregojnë moshën e humbjes së …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Rrahje e tmerrshme midis Prishtinës: O Nxjerre Kallashin burr… (Pamje)

Një rrahje ndërmjet disa personave ka ndodhur mbrëmë në Prishtinë në semaforët afër katedrales.Disa persona nga 2 vetura të ndryshme janë ndalur para semaforëve te katedralja dhe kanë filluar të grushtohen mes vete. Ata kanë përdorur edhe mjete të forta gjatë rrahjes si shkopinj.Kallxo.com ka siguruar një video gjatë momentin …

Artikulli i plotë »