Monday , 23 April 2018

Çmendet Stresi në emision befason të gjithë, i thot Luanes të njoh prej kur i kishe dhembet e zeza, dhe shikoni si ja kthen ajo! (Pamje)

Çmendet Stresi në emision befason të gjithë, i thot Luanes të njoh prej kur i kishe dhembet e zeza, dhe shikoni si ja kthen Luana….Mbrëmjen e kaluar në emisionin “Shiko kush luan” ndër të ftuarit ishte edhe reperi i njohur, Stresi. Mesa duket mes moderatores se famshme, Luana Vjollca dhe …

Artikulli i plotë »

Skandal: Genta Ismajli me këtë rrëfim në emision i la të gjithë gojë hapur, “Para disa viteve këngëtari shqiptarë më detyroi të bëjë…

Siç njihet në estradën shqiptare Genta Ismajli është një ndër femrat e bukura dhe provokuese. Ku dhe thuhet se ajo në të kaluarën ishte bashkë me shumë këngtarë të njohur shqiptarë. Dhe ajo në emision tregoi një sekret për jetën e saj, që nuk e ka treguar kurrë deri tani, …

Artikulli i plotë »

Lajmi Fundit: Po ndodh tani, jepet alarmi në Prishtinë, mos dilni jashtë mund te vdisni…(Pamje)

E për këtë Ministria e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor është duke e implementuar një projekt që mbështet nga një Agjencion Japonez lidhur me kontrollin e ndotjes së ajrit. Bajram Kadriu, zyrtar për komunikim publik në këtë ministri për Indeksonline ka thënë se në kuadër të bëhet hulumtim i të gjitha …

Artikulli i plotë »

Njësia Speciale Shqiptare “Ne jemi gati” ja reagimi serbëve! (Pamje)

Forcat Speciale Shqiptare kanë nisur stërvitjen në Hohenfels të Gjermanisë.Stërvitja po zhvillohet përkrah 4 100 Forcave Speciale nga vende aleate të Aleancës.Lajmi u bë me dije nga Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka përmes një statusi në Facebook, ku nënvizon se më të mirët stërviten me më të mirët.Duke klikuar në …

Artikulli i plotë »

Nervozohet keq Mihrija, Shikoni çka i bën Shpetimit në emision live (Video)

Këtë javë të ftuar në emisionin më të shikuar në vend, n’Kosovë Show, të ftuaea janë këngëtarja Mihrije Braha si dhe nëna e dëshmorit të kombit, Ismet Rrahmanit, Cyme Rrahmani.Sikurse edhe emisioneve tjera edhe gjatë këtij emisioni ka pasur plotë momente interesante të cilat i kanë argëtuar shikuesit.Gjatë emisionit moderatori …

Artikulli i plotë »