Friday , 23 March 2018

Lajmi Fundit: Po ndodh tani, jepet alarmi në Prishtinë, mos dilni jashtë mund te vdisni…(Pamje)

E për këtë Ministria e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor është duke e implementuar një projekt që mbështet nga një Agjencion Japonez lidhur me kontrollin e ndotjes së ajrit. Bajram Kadriu, zyrtar për komunikim publik në këtë ministri për Indeksonline ka thënë se në kuadër të bëhet hulumtim i të gjitha …

Artikulli i plotë »

Njësia Speciale Shqiptare “Ne jemi gati” ja reagimi serbëve! (Pamje)

Forcat Speciale Shqiptare kanë nisur stërvitjen në Hohenfels të Gjermanisë.Stërvitja po zhvillohet përkrah 4 100 Forcave Speciale nga vende aleate të Aleancës.Lajmi u bë me dije nga Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka përmes një statusi në Facebook, ku nënvizon se më të mirët stërviten me më të mirët.Duke klikuar në …

Artikulli i plotë »

Nervozohet keq Mihrija, Shikoni çka i bën Shpetimit në emision live (Video)

Këtë javë të ftuar në emisionin më të shikuar në vend, n’Kosovë Show, të ftuaea janë këngëtarja Mihrije Braha si dhe nëna e dëshmorit të kombit, Ismet Rrahmanit, Cyme Rrahmani.Sikurse edhe emisioneve tjera edhe gjatë këtij emisioni ka pasur plotë momente interesante të cilat i kanë argëtuar shikuesit.Gjatë emisionit moderatori …

Artikulli i plotë »

Një njeri thërret në një fushë të hapur, por vetëm Shikoni se kush vjen në Drejtimin e tij. Kjo është kaq Fantastike..(VIDEO)

Një njeri thërret në një fushë të hapur, por vetëm Shikoni se kush vjen në Drejtimin e tij.Një njeri thërret në një fushë të hapur, por vetëm Shikoni se kush vjen në Drejtimin Ne videon e meposhtme mund te shiheni se si ky njeri kur therret cfare shfaqet per me …

Artikulli i plotë »

Nuk Do Ta Besoni Çka Thotë Deputetja Simpatike E Kosovës Për Hashim Thaçin..(Video)

Nuk Do Ta Besoni Çka Thotë Deputetja Simpatike E Kosovës Për Hashim Thaçin..(Video) Nuk do ta besoni çka thotë Deputetja Simpatike e Kosovës për Hashim Thaçin..Kur është pyetur për Isa Mustafën dhe Hashim Thaçin, Duda Balje ka zgjedhur Hashimin.E për këtë zgjedhje, Duda e ka argumentuar me fjalët e saj …

Artikulli i plotë »