Monday , 23 April 2018

Erdogan shkakton “tërmet” në Beograd, E gjithë Ballkani do të jetë Shqipëri (Video)

Sipas gazetës turke “Star”,Serbia nuk do të ekzistojë më,por do të jenë shqiptarët që do të shtrihen deri në territoret serbe.Erdogan thotë që Shqiptarët do ta sundojn Ballkanin në të ardhmen.Ky fakt i ka tërbuar mediat serbe,duke pasur parasysh marrëdhëniet e Serbisë me Turqinë, por edhe me Shqipërinë.Ja çfarë shkruan …

Artikulli i plotë »

Do të perloteni! Kthehet papritur në drekë në shtëpi, gjen gruan…! Ja çfarë shkruhej në bluzë (Video)

Sot duam t’ju tregojmë historinë e një burri që u kthye në shtëpi për drekë dhe kurrë nuk i shkonte mendja se do të merrte lajme të tilla të jashtëzakonshme nga partnerja e tij. 23-vjeçari Richard Davis me pak fjalë shpërtheu në lot duke rënë në gjunjë para të dashurës …

Artikulli i plotë »

Djaloshi nga Drenica bën një shpikje të madhe që do të shpëtojë Kosovën nga ndotja (VIDEO)

Avdulla Mëziu nga fshati Marinë e Skenderajt, sërish është rikthyer me një shpikje të re, ku përmes kësaj shpikje mund ta shpëtoj Kosovën nga ndotja e ambientit.Është pikërisht shpikja e cila përmes rrezeve të diellit që Avdulla Mëziu ka arritur të ngroh gjithë shtëpinë pa lëndë djegëse dhe pa ndotje …

Artikulli i plotë »

Kësaj vajze nga Kosova duhet t`ia shikoni kete video ka tri herë së paku, ja pse.. (Video)

Zaimina Vasjari është ngë këngëtaret më seksi që ka showbizi shqiptar.Vasjari njihet nga të gjithë për trupin super të tonifikuar që ka shkruan Albanienshowbiz.comKujtojmë që Zaimina tani është duke e pritur një fëmijë me një biznesmen të njohur nga ShqipëriaJa disa foto ku vajza e lindur në qytetin e Durrësit …

Artikulli i plotë »