Monday , 23 April 2018

Trondit me këto fjalë Adelina Tahiri: “Më mirë të jem bashk me një milioner maqedonas, se sa me një…

Këngëtarja Adelina Tahiri gjithmonë tregon luksin në të cilin jeton. Para se të martohej me avokatin milioner, ajo e tregonte luksin me veshje të shtrenjta e udhëtime. Ndërsa pas martese, duket se Adelina është kthyer në një nuse që merret me shtëpinë. Në një intervist ishte e ftuar Adelina ku …

Artikulli i plotë »

Djali i Rifat Jasharit tenton të hyjë në rrugën e ndaluar për vetura në Prishtinë,por shikoni se cfar ndodhe…(Video)

Sot në Prishtinë shumë rrugë kanë qenë me qarkullim të kufiziuar dhe qytetarët janë detyruar që të gjejnë rrugë alternative për të hyrë në qendër të kryeqytetit. E me një ndalesë të tillë është përballur edhe Fazli Jashari, djali i Rifat Jashari, i cili nuk është lejuar nga policia që …

Artikulli i plotë »

Vali Corleone i ofron Bleones 500.000 euro për ta bërë në intervistë Live! Përgjigja e Bleonës shkatrron Kingun!!!

Vali Corleone i ofron Bleones 500.000 euro për ta bërë në intervistë Live! Përgjigja e Bleonës shkatrron Kingun!!!Kingu VALI CORLEONE gjate intervistës qe ishte dje i ftuar ne tv 21 ku ishte mysafire edhe Bleona Qerreti, ai direkt i tha se i jep 500.000 për një natë ne shtrat..POR ÇFARË …

Artikulli i plotë »