Monday , 23 April 2018

(Pamje +18) SKANDAL: Dele Alli i publikohet VIDEO porno, ‘plas’ skandali në Angli

Mesfushori i Tottenhamit, Dele Alli është përfshirë në një skandal seksual ndërsa videoja e tij po bën xhiron e botës në rrjetet sociale. Miliona, famë, bota në këmbët e futbollistëve, që nuk dinë ku janë kufijtë dhe kanë edhe paturpësinë që të xhirojnë me telefon njëri-tjetrin në video porno. Në …

Artikulli i plotë »

Skandal: Trondit Çiljeta, para disa viteve këngëtari shqiptarë më detyroi të bëjë marrëdhënie me të, përshkak se un nuk…

Siç njihet në estradën shqiptare Çiljeta Xhilaga është një ndër femrat më provokuese. Ku dhe thuhet se ajo në të kaluarën ishte bashkë me shumë këngtarë të njohur shqiptarë. Por ajo në një intervist tregoi një sekret për jetën e saj, që nuk e ka treguar kurrë deri tani, ajo …

Artikulli i plotë »

Vajza nga Puka: Shoqja më kërkon që të bëj diçka të turpshme, ose ajo do të më… (Video)

Një adoleshente nga Puka po përjeton presionin psikologjik që shoqja e saj po ushtron mbi të. Vajzës i kërkohet të zërë të dashur, ndryshe shoqja nuk do ta mbajë më mike sepse “është e prapambetur”. Historia shokuese është rrëfyer për “ShkodraNews”. “Jam një 16 vjeçe nga Puka dhe jam nxënëse …

Artikulli i plotë »

Çifti nis të bëj $ek$ në taksi, shoferi i bën atë që nuk e prisnin! Mos e humbisni… (VIDEO)

Një çift të rinjsh nuk i kanë përmbajtur dot emocionet dhe filluan të kryejnë marrëdhënie seksuale në taksi. Mirëpo, akti i tyre nuk u prit mirë nga taksisti. Partnerët po udhëtonin nëpër Moskë të Rusisë dhe mbetën në gjysmë të rrugës pasi i përzuri taksisti. Ky i fundit, është nervozuar …

Artikulli i plotë »