Monday , 23 April 2018

Hashim Thaçi dhe Edi Rama e ‘dridhin’ Evropën me këtë deklaratë për…(Pamje)

Pas deklaratës së Presidentit Hashim Thaçi se mbyllja e dyerve për Kosovën në Bashkimin Europian, dhe reagimi i kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, i cili tha se bashkimi i Kosovës dhe Shqipërisë nuk mund të përjashtohet nëse perspektiva për anëtarësimin e Ballkanit në BE venitet, reagime të shumta ka pasur …

Artikulli i plotë »

Çmenden vajzat e Prishtinës: Ja çfarë vallëzimi pa të brendshme e bëjnë komplet nudo (Pamje)

Disa banore të konviktit në Prishtinë kanë dhënë “shfaqje” falas për kolegët e tyre, teksa kanë vallëzuar pa të brendshme fare nudo në orët e vona të natës.Këto vajza ndezin dritën dhe vallzëzojnë pa asnjë kompleks, gjithçka filmohet nga kolegët e tyre që gjatë asaj kohe kanë qëndruar jashtë ndërtesës …

Artikulli i plotë »