Friday , 23 March 2018

Hashim Thaçi dhe Edi Rama e ‘dridhin’ Evropën me këtë deklaratë për…(Pamje)

Pas deklaratës së Presidentit Hashim Thaçi se mbyllja e dyerve për Kosovën në Bashkimin Europian, dhe reagimi i kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, i cili tha se bashkimi i Kosovës dhe Shqipërisë nuk mund të përjashtohet nëse perspektiva për anëtarësimin e Ballkanit në BE venitet, reagime të shumta ka pasur …

Artikulli i plotë »

Çmenden vajzat e Prishtinës: Ja çfarë vallëzimi pa të brendshme e bëjnë komplet nudo (Pamje)

Disa banore të konviktit në Prishtinë kanë dhënë “shfaqje” falas për kolegët e tyre, teksa kanë vallëzuar pa të brendshme fare nudo në orët e vona të natës.Këto vajza ndezin dritën dhe vallzëzojnë pa asnjë kompleks, gjithçka filmohet nga kolegët e tyre që gjatë asaj kohe kanë qëndruar jashtë ndërtesës …

Artikulli i plotë »

(Pamje +18) SKANDAL: Dele Alli i publikohet VIDEO porno, ‘plas’ skandali në Angli

Mesfushori i Tottenhamit, Dele Alli është përfshirë në një skandal seksual ndërsa videoja e tij po bën xhiron e botës në rrjetet sociale. Miliona, famë, bota në këmbët e futbollistëve, që nuk dinë ku janë kufijtë dhe kanë edhe paturpësinë që të xhirojnë me telefon njëri-tjetrin në video porno. Në …

Artikulli i plotë »

Skandal: Trondit Çiljeta, para disa viteve këngëtari shqiptarë më detyroi të bëjë marrëdhënie me të, përshkak se un nuk…

Siç njihet në estradën shqiptare Çiljeta Xhilaga është një ndër femrat më provokuese. Ku dhe thuhet se ajo në të kaluarën ishte bashkë me shumë këngtarë të njohur shqiptarë. Por ajo në një intervist tregoi një sekret për jetën e saj, që nuk e ka treguar kurrë deri tani, ajo …

Artikulli i plotë »