Friday , 23 March 2018

Ngjarje tragjike në Prishtinë ka edhe të vdekur (Pamje të rënda)

Një aksident i rëndë trafiku raportohet të ketë ndodhur në mesnatën që e lëm pas në Prishtinë.Sipas një dëshmitari, përplasja e veturave ka ndodhur saktësisht tek rrethi i spitalit, ku në të është e përfshirë një taksi si dhe një Golf 4, njofton Klan Kosova.Në pamjet e dërguara në adresë të klankosova.tv, figurojnë momentet e aksidentit që mësohet se ka ndodhur në orët mesnatës.Mësohet se nga kjo përplasje ka humbur jetën një person dhe gjendja e dy të aksidentuarve të tjerë është kritike po ashtu.Hap reklamën / Vazhdo për të parë pamjet: