Saturday , 21 April 2018

Ngjarje tmerruese… Burri mbërrin në shtëpi 7 muaj pasi ishte varrosur

Një burrë u rikthye në shtëpinë e tij 7 muaj pasi ishte deklaruar i vdekur dhe ishte varrosur me djegie, duke i lënë familjarët e tij të shtangur.
Ata besonin se Sakorn Sacheewa, 44-vjeç kishte vdekur si pasojë e një sëmundje dhe madje edhe e kishin identifikuar trupin. Por më 17 Dhjetor, familja u vu në dyshime serioze, pasi burri u shfaq në shtëpinë e tij në Ban Lao Fai, Tailandë.:Shiko videon e plote duke shtypur reklamen me poshte: