Monday , 23 April 2018

Nëna e dy-vajzave rrëfen historinë e natës erotike me mashkullin e fejuar: U shokova kur…


Një grua 27-vjeçare ka rrëfyer për “The Sun” historinë e saj të një nate pasionante me një mashkull të fejuar.

Ajo në rrëfimin e saj, ka treguar se pas seksit me të ka mbetur shtatzënë, ndërsa tani është e dashuruar në të, përkundër marrëveshjes që kishte me të që ata të mbesin vetëm miq, përcjell Bota sot.

Më poshtë mund të lexoni rrëfimin e saj të plotë:

Kam kaluar një natë të pasionuar me një mashkull, kam mbetur shtatzënë dhe tani kam rënë në dashuri me babain e fëmijës tim.

Unë jam një nënë e vetme e dy vajzave, njëra e moshës 5 dhe tjetra 18 muajshe, por kisha vetëm vajzën time të madhe kur shkova në një mbrëmje të rrallë me miken time.

Nëna ime ma mbajti vajzën për një natë.

Shkova në banesën e mikes time. Ajo ndan banesën me vëllain e saj dhe ai kishte atë natë aty një mik.

Shoku i vëllait të saj mu afrua, dhe unë nuk i rezistova.

Nuk jam nga ato që flejnë me të tjerët, por përfundova në shtrat me të.

Seksi ishte me të vërtetë i mahnitshëm, por ai ishte larguar kur u zgjova ditën tjetër. U ndjeva aq budallaqe.

Unë jam 27-vjeçare. Vëllai i shoqes time më tha se ai ishte 30 vjeç dhe i fejuar.

Thjesht mendova se ishte një mbrëmje që më pëlqente të harroja derisa mu vonua cikli mujor dhe e mora vesh se isha shtatzënë.

Mendova se babai kishte të drejtën të dinte se po prisja fëmijën e tij, kështu që kam kontaktuar me të nëpërmjet vëllait të mikes sime dhe i kam dërguar disa fotografi të skanimit.

Një muaj më vonë, ai më telefonoi dhe u takuam për një kafe.

Ai ishte i sjellshëm dhe qartësisht nervoz për të më takuar.

Ai tha se do të më mbështeste, edhe pse do të donte testet e ADN-së.

Ai vinte me mua në çdo kontrollë dhe kjo ishte kaq e bukur për vajzën time.

E dija se po bija në dashuri me të, por ne ramë dakord që në fillim se ne do të…kliko ne reklam per vazhdimin e rrefimit.-