Monday , 19 March 2018

Ndodhi edhe kjo gje dasma kthehet në mort. Vret vëllain për parkimin e makinave / Pamje

Një festë familjare u kthye në mort për të pranishmit pasi dy vëllezër u përplasën dhunshëm mes tyre dhe kërcitja e armës së zjarrit bëri që të vritej një nga të rinjtë.
Ngjarja ka ndodhur dje në fshatin Krajk të Hasit.p..nese je i dobet mos e shiko sepse pamjet jane te renda.
Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon:KLIKO REKLAMEN KUJDES PAMJET