Monday , 23 April 2018

Ndodh edhe kjo: Ditën e dasmës nusja shqiptare dehet dhe kafshon burrin, ja çka i bën vjehrra (Video)

Ajo që supozohej të ishte dita më e bukur e jetës së tyre, nuk ka shkuar ashtu siç mendohej për një çift në Korçë. Dhe fajin për këtë, mesa duket e ka pasur vetë nusja.Siç ka shpjeguar korrespondentja e Korçës në emisionin “Aldo Morning Show”, nusja 21-vjeçare është dehur aq shumë, saqë ka kafshuar në vesh bashkëshortin e saj.Kafshim ishte jo i vogël, por i mjaftueshëm sa për t’i shkaktuar gjakderdhje.“Më pas vjehrra e ka marrë nusen, e ka zhveshur, e ka çuar.. Shtype reklamen per te shikuar videon e plote edhe lajmin e plote: