Saturday , 17 March 2018

Modelja Shqiptare përjeton tmerrin në taksi, veprimi i shoferit e ka tronditur… (Video)

Modelja e njohur Emina Cunmulaj shpesh mban kontakte me fansat e saj përmes videove live në Instagram.Kështu ka bërë dhe ditën e djeshme teksa ishte duke shkuar në një sflilatë mode, por gjatë rrugës duket se përjetoi një situatë të “vështirë”. Ndërsa ndodhej në taksi, gjatë gjithë kohës komentonte në gjuhen shqipe shoferin.“Sesi ka një shikim ky më trembi”, dëgjohet të thotë ajo.Më pas gjërat janë “përkeqësuar” kur Emina ka ndjerë një erë të rëndë në makinë dhe u ka thënë fansave që ishin duke e parë, se shoferi i saj lëshoi gazra. Kliko ne hapsiren e meposhtme dhe ju hapet videoja e ngjarjes…