Monday , 19 March 2018

Mihrije Braha e ekzagjeron, poza erotike në plazh / video /


Ka qëndruar për disa ditë në Jug të vendit për pushime, relaks, por edhe për realizimin e një fotosesioni të ri me bikini. Këngëtarja, e cila nuk njeh vite, duket se e ka pasur shumë të lehtë realizimin e këtyre fotove që nuk duhet të rregullohen aspak për shkak se Mihrija ka një trup perfekt, aq sa ia ka lakmi secila femër dhe e pëlqen çdo mashkull . E rëndësishme në këtë fotosesion është se nuk ka pasur fotograf me vete, por fotot janë realizuar nga bashkëshorti i saj, Naimi:‘’Fotot janë realizuar në Dhërmi, arsyeja pse i kam bërë këto foto është se gjatë gjithë kohës marr komplimente dhe më bën përshtypje. Komplimentet i marr kryesisht në plazh dhe për këtë gjë vendosa të realizoj foto në plazh në momentin se si kam qenë’’, thekson këngëtarja, e cila këtë verë nuk ka bërë koncerte, por vetëm disa mbrëmje familjare. Megjithatë, ajo është kujdesur shumë për fizikun e saj që tashmë mban disa kilogramë më tepër se dikur gjithsesi.per me shume kliko ne reklam per te pare videon e plote shiko videon me poshte….