Wednesday , 25 April 2018

Me ritme të këngës shqipe, Taulant Xhaka dhe e fejuara e tij e “kallin” atmosferën (Video)

Futbollisti Taulant Xhaka sot është fejuar me të dashurën e tij Arbnora Nuredini.Çifti ceremoninë e kanë mbajtur në privatësi mes miqve e familjarëve, ndërsa kanë postuar edhe fotografi, në momentin e ndërrimit të unazave.Por, ata kanë festuar sonte deri në orët e vona. Nën ritmet e këngëve shqipe ata i janë gëzuar kësaj dite të rëndësishme për ta.Duke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi të shikoni videon: