Monday , 19 March 2018

LAJMI I FUNDIT: Tre vëllezër të vrarë, djali i axhës së tyre në gjendje kritike

LAJMI I FUNDIT: Tre vëllezër të vrarë, djali i axhës së tyre në gjendje kritike

Një ngjarje tragjike ka ndodhur mbrëmjen e sontme në një familje ku tre nga vëllezërit janë vrarë derisa një djal i axhes së tyre ka mbetur i plagosur rëndë.Ngjarja tragjike ka tronditur zonën për rreth dhe banorët e asaj pjese. Sipas mediave lokale, kjo ngjarje ka ndodhur për arsye të një konflikti pronësor, e ku familja kishte pasur probleme edhe më parë.vrasNgjarja thuhet se ishte e planifikuar të ndodhte sonte. Mediat lokale ndërkohë po raportojnë duke publikuar edhe fotografitë e të vrarëve.Për të mësuar detaje rreth ngjarjes tragjike, shikojeni videon poshtë:
Kjo ngjarje ka ndodhur në një qytetet lindor në Turqi….shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: