Monday , 23 April 2018

LAJMI FUNDIT: Vdes Duli në aksident trafiku, kujdes pamje të rënda…(Foto/Video)

Ka humbur jetën Duli pas humbjes së kontrollit të mjetit ku udhëtonte së bashku me kolegë. Nga të dhënat e policisë mësohet se mjeti tip “Mitsubishi” ka dal nga rruga, Si shkak paraprak i aksidentit dyshohet të ketë qenë humbja e kontrollit nga ana e drejtuesit Lorent Duli, ku makina e tij u përplas me një makinë tjetër, ja dhe video kur ndodhi momenti i përplasjes së makinave, klikoni poshte reklamen dhe ju hapet video, kujdes pamjet: