Monday , 19 March 2018

LAJMI FUNDIT / Sapo ndodhi tronditet Shqiperia… atentat në Tiranë!


Një person 30 vjeçar mbeti i plagosur rende mbremjen e kesaj te hene ne rrugen “Aleksander Moisiu”, ne kryeqytet rreth ores 20:00 te mbremjes se te henes. Eduard Duka, ndodhej ne nje lokal prane zones se kinsostudios, kur qellua me arme zjarri pistolete nga dy persona….shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: