Saturday , 21 April 2018

LAJMI FUNDIT: Sapo ndodhi: Tronditet Beogradi, kërset ‘lufta’ në Beograd ka edhe të vdekur/ Pamje

Sapo ndodhi : Tronditet Beogradi kerset luta ne beograd,ka edhe te vdekur…Nje shpertim i rende ka ndodhur para pak minutave në beograd ku ka shumë të plagosur që janë dërguar urgjentisht në spital dhe thuhet se numri i të vdekurve është 20. Shpërthimi i një bombe ishte shumë i madhë, dhe për këtë arsye ndodhi kjo ngjarje tragjike, ja ju sjellim edhe videon kur ndodhi shpërthimi, shtypni videon e reklames prisni 2 sekonda dhe ju hapet video, nëse je i dobët mos e shiko: