Saturday , 21 April 2018

LAJMI FUNDIT: Sapo ndodhi, Rrëzohet një aeroplan në Zvicër (Pamje)

Një aeroplan është rrëzuar sot në afërsi të aeroportit në kryeqytetin zviceran, Bernë.
Sipas të dhënave deri te aksidenti erdhi kur aeroplani preku çatinë e një ndërtese banimi, ku nga rrëzimi është lënduar piloti, njoftoi policia zvicerane. Po ashtu policia njofton se në aksident ka edhe disa të lënduar që u dërguan urgjent në spital, ja dhe video tragjike kur rrëzohet aeroplani, shtypni posht reklamen dhe automatikisht ju hapet video, kujdes pamjet: