Saturday , 21 April 2018

LAJMI FUNDIT| Kosovë: Vriten dy persona

Dy persona të nacionalitetit serb raportohet të jenë vrarë në fshatin Babimost të Obiliqit. Rasti dyshohet të ketë ndodhur rreth orës 20:30.
Policia dhe ambulanca janë thirrur në fshatin Babimost të Obiliqit pasi që dyshohet që të ketë dy persona të vrarë.Siç raporton Klan Kosova komshinjtë dëshmojnë se në shtëpinë ku ndodhi rasti fillimisht ishin dëgjuar zënka.Sipas dëshmitarëve në shtëpinë ku ndodhi rasti kanë jetuar vetëm dy persona.:Ja video e tmerrshme kujdes pamjet kliko reklamen dhe shikoje: