Tuesday , 24 April 2018

LAJMI FUNDIT: “Dridhet” Politika Kosovare (Video)

Gjatë intervistës për “Zërin”, Dardan Molliqaj ka thënë se me ardhjen e Vetëvendosjes në pushtet, ata do të burgosin të gjithë ata të cilët kanë pasur afera korruptive dhe që janë marr me krim të organizuar.Sipas tij, një prej tyre ështe edhe presidenti Thaci.“Ai e din që me fitoren e “Vetëvendosjes”, nuk e ka të sigurt më vendin si president për shkak se ne jemi të pakompromis në luftimin e krimit dhe korrupsionit.Shikojeni videon më poshtë duke klikuar në katrorin poshtë: