Tuesday , 24 April 2018

LAJMI FUNDIT / Dit zie per Kosoven vdes deputeti.. (Video Kujdes Pamjet)

Sot fiks ne ora 13:30 ne nje aksident qe ka ndodhur ne Mitrovice,deputeti i njohur Kosovar ka humbur jeten,edhe pse ai eshte transferuar menjeher ne Prishtine,me c’rast mjeket kane konstatuar vdekjen e tij,ja dhe video e plote kujdes pamjet kliko reklamen pas 5 sekondash hapet video e plote : Shtype reklamen shiko videon e aksidentit kudjes pamjet:

kliko ne hapësirën me poshtë dhe vazhdo tek lajmi i plote ⬇⬇⬇