Tuesday , 24 April 2018

LAJMI FUNDIT: Avioni dhe helikopteri përplasen në ajër, raportohet se ka edhe të vdekur! (Pamje)

Ka ndodhur një ngjarje tragjike pasditen e sotme pasi gjatë fluturimit një avion dhe helikopter janë përplasur, duke shkaktuar dhjetëra viktima, ku raportohet se midis tyre kishte edhe shqiptarë. Kanë qenë banorët e zonës kanë dëgjuar zhurma të tmerrshme dhe kanë dalë menjëherë të shqetësuar. Copëzat e mjeteve kanë rënë në një pyll, ku forca të shumta zjarrëfikësish dhë policie janë paraqitur në vend, Për më shumë shikoeni videon kur ndodhë përplasja e avionit me helikopterin, klikoni poshte reklamen dhe ju hapet video e tmershme: