Monday , 19 March 2018

Kjo vajzë ka vendosur t’ju çmendë me gjoks e të pasme


U bë e famshme si e dashura e reperit Tyga, i cili në atë kohë sapo ishte ndarë nga Kylie Jenner.

Por, tashmë Demi Rose nuk ka nevojë për njeri që të tërheqë vëmendjen. Të martën u fotografua nga “Daily Mail” në një sallon bukurie në Londër, e veshur me rroba të ngushta që i nxirrnin në pah format trupore.

Demi, e cila ndiqet nga 5.7 milionë persona në Instagram, ka deklaruar kohët e fundit se po përdor një aplikacion për të gjetur një partner të ri…Ja Video e tmershme, klikoni videon e reklames dhe shikoeni: