Friday , 23 March 2018

Kjo është Mjekja nga Gjilani, që i shëron pacientët Zvicëran vetem duke ua mare ne…

Bukuroshja shqiptare nga Kosova Naile Thaqi, e cila jeton në Zvicër, ndihet e privilegjuar që ka zgjedhur profesionin human si profesion të jetës. Ajo është bukuroshja e zgjedhur “Miss Grand Kosova 2014”, e cila po tregohet e suksesshme në çdo aspekt të jetës, falë bukurisë që e ka dhunti nga natyra dhe punës së saj të palodhshme, shkruan Teleskopi.Nailja ka hobi muzikën, sportin dhe vallëzimin dhe ka synime të qarta që të jetë një yll në të ardhmen për rezultatet që synon të arrijë….shtyp mbi rekklamm posht qe te shfaqen fotografit dhe videot qe ajo poston gjdo dit e qe jan teper perveluese