Monday , 19 March 2018

Kështu i duket vetja pa grim Encës


Këngëtarja Enca Haxhia është artistja më e komentuar në mediet rozë.
Atë jemi mësuar ta shohim gjithnjë të veshur provokuese me ekspozim të ‘tepërt’ të linjave trupore dhe e rregulluar deri në detaje, shkruan lajmi.net.
Por, të rralla janë rastet kur Enca paraqitet pa grim dhe me veshje sportive, një paraqitje të tillë e ka bërë së fundi përmes rrjeteve sociale…KLIKO REKLAMEN ME POSHTE QE TE SHFAQET VIDEO E PLOTE: