Saturday , 17 March 2018

Këngëtari shqiptar ‘ngeli’ pas të pasmeve të Rashelit, Luana e turpëron në sy të publikut (Video)

Këngëtari shqiptar ‘ngeli’ pas të pasmeve të Rashelit, Luana e turpëron në sy të publikut….Mbremjen e kaluar në emisionin e moderatores së njohur Luana Vjollcës, “Shiko kush luan” kanë qenë të ftuar personazhe mjaft të pëlqyer për publikun. Dhe ajo që ra në sy shumë ka qenë vajza bukuroshe Rashel, e cila gjithmon është qendër të vëmendjes në mediat shqiptare përshkak të bukuris dhe formave bombastike. Ajo në emision me prezencen e saj ka “çmendur” jo vetem publikun por edhe kengetarin shqiptar, Dren Abazi, shikoni si e turperon Luana, shtypni posht reklamen dhe ju hapet kjo video interesante: