Monday , 19 March 2018

‘Kallet’ atmosfera në n’Kosovë Show, Labi vallëzon për mrekulli (Video)

Në emisionin n’Kosov show, Labinot Gashi ishte mysafir i Shpetim Deskut bashkë me këngëtaren e re Tringa Kay.
Labi, njihet si një moderator shumë i suksesshëm i cili di edhe të këndoj por moderatori ka mahnitur edhe me vallëzim, shkruan lajmi.net
Gjatë emisionit atij i është kërkuar ta luaj shotën dhe Labi ka mahnitur me performancën e tij energjike.
Per ta par videon kliko KETU