Wednesday , 25 April 2018

Ju Kujtohet Nermini ? Ja si duket ajo sot.. (Video)

Postuar nga: FIRST CHANNEL 15 Korrik, 2016 612 Shpërndarje
Selin Demiratar është aktore e famshme turke. Ka marrë pjesë në shumë seriale dhe ka pasur sukses. Por, në serialin “Jetë e hidhur” u bë më e përfolura e mjeteve të informimit në Turqi. Selin Demiratar është e lindur më 20 mars 1983 në Stamboll. Në vitin 1999 fiton konkursin “Miss Globe”, duke e përfaqësuar Turqinë në “Miss Bota”, ku fiton vendin e tretë, me çka edhe filloi karrierën profesioniste si aktore, shkruan “Kosovarja”…kliko mbi reklame qe te shfaqet video e plote