Tuesday , 24 April 2018

I gjithë publiku u befasua kur ndodhi ky moment n’Kosovë Show (Video)

Këtë javë në emsionin n’Kosovë Show të Shpetim Deskut, të ftuar janë deputetët e Lëvizjes Vetëvendosjes, Shqipe Pantina, Faton Topalli, Mytaher Haskuka dhe këngëtarja nga Shqipëria, Xhesika Ndoj.Sikruse herave të tjera edhe ky emision nuk ka kaluar pa momente interesante dhe të nxehta, njoftonGazeta NewBorn.Por publiku u befasua derisa Xhensika Ndoji u rikthye në emision pasi ajo u largua njëherë.Se çka ndodhi me Shpetim Deskun dhe me këngëtaren Xhensika Ndoj nga Shqipëria shikojeni videon…Klikoni ne reklamen dhe lexoni me shumë informacione nga ky artikull..