Wednesday , 25 April 2018

Historia ime erotike: Njerka ime e nxehtë më …..


Isha 15 vjeç dhe kam kryer marrëdhënie për 3 vjet rresht me njerkën që ishte 26 vjeç babai im në ato kohë punonte në polici dhe ikte shpesh me shërbime ….Një natë që ndoshta mund të kenë qenë shumë nete !!! Por atë natë rreth orës 2 pas mesnate unë ndjej derën e dhomës të hapet pak sytë dhe nuk reagova ishte zonja e shtëpisë 60 kg femër gjoks i ngritur dhe bythë shumë të bukura të bardha qumësht ëndra ime për ta pasur në shtrat po realizohej…shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: