Wednesday , 25 April 2018

Hakmerret në emision Afërdita Dreshaj: Ajo thot se I dashuri i ri me cmonton, ndersa Shpat Kasapi nuk më bënte asgjë, ai as që di të….

Afërdita Dreshaj ishë e fejuara e Shpat Kasapit, ka hedhur akuza te renda drejt ti. Ai nuk ishte i duhuri për mua, unë dëshiroja një mashkull të fortë. Ajo thot se tani i dashuri i ri më bën mua shumë të lumtur, së bashku kalojm momente shumë të bukura. Ndërsa ajo në emision, thot që i dashuri i ri gjithmon më ‘cmonton’. Ndërsa ofendon rëndë Shpat Kasapin, dhe me fjalët që i tha për të befasoi prap gjithë publikun, “A e dini se cfarë bënte Shpati me mu, ai as që di të…..për më shumë shtypni posht reklamen dhe ju hapet video e shkurt e emisionit: