Monday , 19 March 2018

Habit Noizy! Publikon lekët me thasë (Pamje)


Reperi i njohur Noizy ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën ka habitur ndjekësit e tij.
Në këtë reperi tregon një çantë Louis Vuitton të mbushur me kartëmonedha paund dhe gjithashtu orë të shtrenjta. Nuk është hera e parë që Noizy tregon jetën e luksit që bën, duke e vënë në dukje shpesh edhe në tekstet e këngëve të tij…KLIKO REKLAMEN ME POSHTE QE TE SHFAQET VIDEO E PLOTE: