Saturday , 17 March 2018

Gjyste Vulaj: Ja me sa meshkuj e kam provuar, i vetmi që më kënaqi ishte…

Këngëtarja e mirënjohur Gjystë Vulaj, e ftuar të premten mbrëma në një emisionin ajo ka ka folur për herë të parë për marrëdhëniet me meshkujt dhe karrierën, shkruan portali lajmipress.com. Ku ajo pytet se me sa meshkuj ke bërë marrëdhënie, Ajo me përgjigjen e saj çmendi gjithë publikun, por edhe më befasuese ishte se tregoi për lidhjen me këngtarin e njohur të estradës shqiptare, ndiqni pamjen e emisionit kur ajo tregon gjithcka, shtypni poshte rrekllamen dhe pas 2 sekondash ju hapen pamjet e emisionit: