Monday , 19 March 2018

Gjendet i vdekur në qeli militanti i PS, kush ishte Aleksandër Çela dhe cilat janë pistat e hetimit


Është mësuar se Aleksandër Çela i njohur edhe si Dashi Çela është vetëvarur në qelinë e tij në Hungari pasi ishte dënuar (sipas informacioneve paraprake besohet se me 10 vite burg) për trafikim të qenieve njerëzore dhe kalim të paligjshëm të kufirit…shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: