Saturday , 17 March 2018

Gjendet e vrarë në pyll 19-vjeçarja, ishte zhdukur prej 2 ditësh

Një studente është gjetur e mbytur për vdekje dhe e mbështjellë me qese plastike në një pyll në Siberi.Kristina Prikhodko, sipas The Sun, sapo ishte regjistruar për një reklamë si modele në një faqe në internet, që policia beson se përdoret për meshkujt që kërkojnë të tërheqin të rejat për t’i shfrytëzuar seksualisht.19-vjeçarja rezultonte e zhdukur prej dy ditësh kur trupi i saj u gjet në një pyll pranë qytetit më të madh në Siberi. Policia tha se ajo ishte sulmuar seksualisht dhe se deri më tani janë vënë në pranga 2 persona, të moshës 28-vjeçare.Ja Video e tmershme, klikoni videon e reklames dhe shikoeni: