Monday , 19 March 2018

Getoari dhe Marina u martuan, por nuk e dinit që edhe Noizy ishte në dasmë…! (Publikohet Video)


Getoar Selimi dhe Marina Vjollca i dhanë fund beqarisë në një dasmë në Gjirin e Lalzit me qindra të ftuar, të afërm, miq e kolegë të çiftit.Ata u celebruan nga kryebashkiaku Erion Veliaj në një ambient pranë detit.Dasma e tyre vazhdon të komentohet akoma, por Noizy e dinit ku atë natë?
Ndërsa Getoari dhe Marina po martoheshin, Noizy ishte gjithashtu në dasmë, por sigurisht jo tek dasma e tyre pasi kjo do të shënonte paqe midis tyre, por Noizy ndodhej në një dasmë tjetër me Blerim Destanin dhe Medën…shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: